VAZİYET PLANI

Platin Planet projesini tasarlarken tüm blok ve dairelerin kendine özgü manzarası olmasına özen gösterdik. Bunun için de bloklar arasındaki mesafeyi çok geniş bırakıp bu ferah alanda da sıra dışı güzellikler tasarladık.

1.5+1 KAT PLANI

İlk olarak Şenkaya tarafından tasarlanan ve “her evin bir odası eksiktir” fikrinden yola çıkılarak geliştirilen 1,5+1 daire planı ile Şenkaya, Türkiye de bir ilki gerçekleştirdi. Sonraki her projesinde daha da geliştirerek uyguladığı buçuklu daire planı Platin Planet projesinde en kullanışlı haliyle tasarlandı ve yatırımcılar için büyük bir fırsat yarattı.

2+1 KAT PLANI

Kapalı ve açık mutfak seçenekleri olan, salon ve mutfaktan geçişli kapatılabilir balkonlu 2+1 dairelerimizi tasarlarken, konfor ve işlevselliğin ön planda olduğu, aileniz ile birlikte huzurla yaşayacağınız alanlar hayal ettik.

3+1 KAT PLANI

Her insan yaşadığı evin şık ve iç açıcı olmasını arzu eder. Hayalini kurduğunuz, zevkinize göre dekore edebileceğiniz evinizde, yepyeni bir dünyaya adım atmışçasına heyecan duyacaksınız. Platin Planet’te 3+1 daireler, geniş alanları ve modern mimarisi ile size ilham kaynağı olacak.

4+1 KAT PLANI

Geniş ailelerin ihtiyacını karşılayacak 4+1 daireler, ailenize ve size özgür yaşam alanları sunuyor.

Platin Planet’te yerinizi almak için bizimle iletişime geçin, size özel ayrıcalıklardan yararlanın.